Yardım merkezi

Her zaman yanınızdayız...

Makalelere bakabilir veya talep oluşturup bize ulaşabilirsiniz.

Minertown Nedir?

Merhaba Minertown oyuncuları!

MinerTown, uzun zamandır piyasada olan ve RoesCraft olarak da bilinen bir sunucunun devamı niteliğindedir. Ancak, sadece alan adını değiştirmekle kalmamış, aynı zamanda kalite ve hizmet konusunda da kendisini daha üst seviyeye taşımıştır. Bu sayede, siz oyunculara daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışmalarını başlatmıştır.


Şu anda, MinerTown tek bir oyun modu ile hizmet vermektedir. Ancak, verdiğimiz hizmetlerin karşılığı sayesinde çok oyunlu bir sunucuya geçirilerek daha kaliteli bir oyun keyfi sunulacaktır. Eğer siz de klasik OPSkyblock sunucularından sıkılmış ve farklı deneyimler arıyorsanız, MinerTown'a uğramalısınız.


MinerTown'da, deneyimli ve adaletli bir kadro tarafından 7/24 destek verilmektedir. Eşit hizmet görmek isteyen tüm oyuncularımız için doğru yerdesiniz. Sunucumuza bağlanmak için tek yapmanız gereken oyna.minertown.com veya play.minertown.com adresine girmektir.


Minertown'da eğlencenin tadını çıkarın ve bize katılın! Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve iyi oyunlar dileriz.

Bu makale yardımcı oldu mu?